Category Archive DEFAULT

Klid Před Smrtí - Serious Music - Bahno Společnosti (Cassette, Album)


1991
Label: Monitor (2) - 01 0024-1 331 • Format: Cassette Album • Country: Czechoslovakia • Genre: Rock • Style: Hardcore, Punk
Klid Před Smrtí - Serious Music - Bahno Společnosti (Cassette, Album)

V roce , dva roky po tomto úžasném počinu, vydává kapela SERIOUS MUSIC album "Milování mrtvejch koní". O jeho kvalitách nebudu pochybovat, ale hardcore to už fakt není. O nějaký čas později se průkopnická kapela čs. hardcoru rozpadá, ale "Bahno společnosti" se těší oblibě pořád. A to je dobře. Přidáno:

Knihy Google. Knihy. Vyhledávejte knihy v úplném znění v nejucelenějším indexu na světě.

CD Shop MELODIA Vám ponúka hudobné CD, DVD, LP či Blu-ray disky od najlepších svetových interpretov. Kvalitnú hudbu hľadajte v našom CD Shope MELODIA.

Naše cena: ,00 Kč. Skladby: CD1: 1 The Adultress 2 Bad Boys Get Spanked 3 Message Of Love 4 I Go To Sleep 5 Birds Of Paradise 6 Talk Of The Town 7 Pack It Up. Sabaton Primo Victoria / Re-Armed / Blue / Vinyl / 2LP. 2LP / Primo Victoria / Re-Armed / Blue / Vinyl / 2LP.

 · NPR music - když potřebujete změnu. NPR je projekt amerického rozhlasu. Nabízejí živé koncertní vysílání ve studiu. Když zadáte Tiny desk concerts nebo přejdete na youtube, najdete nepřeberné množství skvělé muziky. hezký poslech. S. Posted by Soňa Malinová v z.


Mariachi Guitars - Various - Chappell Recorded Music (Vinyl, LP) Des Regret - Patricia Kaas - Toute La Musique... (CD, Album) These Arms Of Mine - Otis Redding - The Best Of Otis Redding (CD)
Tejind

One thought on “Klid Před Smrtí - Serious Music - Bahno Společnosti (Cassette, Album)

Dojas Posted on  10:12 pm - Oct 2, 2012

Antikvariát vznikl roku , patří mezi nejlépe vybavené západočeské antikvariáty. V roce byla jeho činnost přerušena a znovu obnovena roku

Leave your message

BING